Hakkımızda

 Gaziantep dışında yaşayan arkaşlarımızın ,dostlarımızın, Gaziantep’te yaşayan sevdiklerine çiçek göndermesi amacı ile hayata geçen online çiçek hizmetimiz, sizlerin de güveni ile büyüdü, gelişti.

Yaptığımız işi daha da iyi yapmak adına sektörde bir çok yeniliği gaziantep’te çiçek sektöründe ilk defa  gaziantepcicek.com olarak hayata geçirdik.

Kullanıcıların çiçeği takip edebilmesi için telefonla ile teslimat bilgisi veren ilk şirket olduk.%100 para iade garantisi ile yepyeni bir güven çıtası oluşturduk.

Çiçek Siparişi verdiğiniz zaman iki şey göndermiş olursunuz. Bunlardan birincisi çiçeklerin kendisidir. Bu yüzden çiçekler özenle ve keyifle hazırlanmış, amacına uygun tazelikte ve kalitede olmalıdır. Gönderdiğiniz ikinci şey ise çiçek teslimi sırasında verilen değer  ve çiçeğin sunumudur.

Teslimat elemanımız kaliteli görünümü ile iş yerinde veya evde çiçeği teslim ederken keyif ve mutlulukta teslim eder.

 Gaziantepcicek.com olarak amacımız teslimatın en güzel şekilde yapılmasıdır.Biz gaziantep cicek olarak yaptığımız işi biraz farklı yaparız.

 Sadece gaziantep’e çiçek siparişi alarak tüm siparişlerimizin kalitesinden emin oluruz.   Dünyanın Her Yerinden Gaziantep’e Çiçek Siparişi Verebilirsiniz.

Kolejtepe Mah. İnönü Cad. No:12 / 5   Şahinbey  / Gaziantep 

Şube   Adres : Mücahitler Mah. Ali Fuat Cebesoy Bul., Ziraat Bankası Karşısı Şehitkamil / Gaziantep


Tüm Hakları Saklıdır.
Copyright © 2018 GaziantepCicek.Com